CicekSohbet.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 310 kullanıcı, 29 kanal içinde sohbet bulunmaktadır.

SOHBET GİRİŞ

322

Hakkımızda

CicekSohbet.COM HAKKINDA ilk bilmeniz gereken, nezih ve kaliteli bir sohbet ortamını sizler için hazırlamayı kendimize amaç bilmemizdir. İşte bizde tam olarak bu amaçla yani dostça, arkadaşça, samimi ve nezih bir ortamda sohbet edebilmenize zemin hazırlamak için 2005 yılında sizlere hizmet vermeye başladık. Yıllardır kesintiye uğramadan süregelen hizmetimiz dün olduğu gibi bugünde ücretsiz olarak sunulmaya devam ediyor. Devamlı kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile Ciceksohbet.Com’un yegane amacı hizmet verdiği web tabanlı ve IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir platform oluşturmaktır. Ve sizler, yani ziyaretçilerimiz sayesinde 12 yıldır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olarak bu amaçlarımızı başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

CicekSohbet Neden Açıldı?

Ülkemizde ve dünyada, online sohbet kültürünün gelişmesi 90’lı yıllarda başlamıştır. Yeni yeni gelişen chat sistemleri, internetin henüz hızlı bağlantıların olmadığı süreçte ortaya çıktı. O dönemde video sohbet, sesli chat, kameralı sohbet uygulamaları bulunmuyordu. Bunun nedeni, hem yazılımsal anlamda gerekli adımların atılmamış olması, hem de yavaş bağlantı hızının bu tarz uygulamalarına yeterli gelmemesiydi. İşte tam bu dönemde, insanların farklı kişilerle sanal ortamda tanışabilmesi için IRC tabanlı olarak çalışan siteleri ortaya çıkarak hızla gelişti. Milyonlarca insan, kendi ilgi alanına uygun olan sohbet odaları seçeneklerinden, beğendiklerine girerek kendilerine hem yeni dostlar edindiler, hem de kültür seviyelerini arttırdılar. CicekSohbet.Com gelişen teknolojiyi kullanarak, kullanıcılarına en iyi chat deneyimini yaşatmak amacıyla kuruldu. Tamamen ücretsiz şekilde hizmet sunan sitemizde, hızlı ve güvenli şekilde kimlik bilgilerinizi açığa vurmadan sohbetler edebilmekte, günün her saati çalan harika müzikler eşliğinde de eğlenceli vakitler geçirebilmektesiniz. Yarışma ve oyun kanallarımızda ise, diğer kullanıcılarla bilginizi yarıştırabilmekte, rekabet ortamı içinde bilgi birikiminizi arttırabilmektesiniz. Ödüllü yarışmalarımız da yapılmakta ve kazananlara çeşitli hediyeler verilmektedir. Mobil sohbet chat programları aracılığıyla, sosyalleşmeniz için gereken tüm imkanları size sağlıyoruz. Mobil telefonlarınız üzerinden, nick/rumuz seçerek bağlanabilir ve mobil chat keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Vizyonumuz

CicekSohbet.COM Sohbet sunucusu olarak öncelikli sizlerin güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı yaratarak kullanıcıların eğlenceli ve zevkli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

Türk ahlak yapısına bağlı olarak tabikide tamamen seviyeli bir sohbet ve kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına imkan sağlamak olup kullanıcılarına seviyeli bir ortamda hizmet vermek olacaktır.

"Kendinizi geçmişe giderek bulamazsınız. Kendinizi şimdiye gelerek bulursunuz." ~Eckhart Tolle

Copyright 2022 © CicekSohbet.COM Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: QBilisim.Com

DMCA.com Protection Status
sohbet