Zoom Sohbet Nasıl Kullanılır?

Zoom Sohbet Nasıl Kullanılır?

Zoom sohbet uygulaması uzaktan eğitim başladığı için ülkemizde çok bilinmiş olmasa da popüler bir uygulama haline geldi. Herkes artık bu uygulamayı biliyor ve kullanmayı öğreniyor. Bu program toplu olarak sohbet etmeye yarayan çok başarılı kodlanmış bir uygulamadır. Hem web üzerinden hem de mobil olarak yani cep telefonlarında kullanılabilir. Bilgisayar ortamın da kullanabilmek için web kamerası ve mikrofon ihtiyacınız olacaktır. Tabi ki de sesi duyabilmeniz için hoparlör bunlar artık bütün bilgisayar mağazalarında ve marketlerde bulunabilmektedir. Artık teknoloji online sisteme dönmektedir market alışverişlerinizi bile bir tık ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Zoom uygulamasında kamera ayarlamak için ayarla sekmesinden görüntü ayarlarını seçerek oradan takılı olan kamerayı tıklayıp ayarları tamamlayabilirsiniz.

Zoom Sohbet Nasıl Kullanılır?

Toplu Grup Konuşması

Diğer bir ismi meeting olan bu uygulama ile yüzlerce kişi bir araya gelerek görüntülü görüşme başlatabilirsiniz. Artık iş toplantıları ve okul derslerinde bu toplu görüşme yapılıyor. İnternet hızınıza bağlı olarak ufak tefek yavaşlamalar hariç sorunsuz olarak her şey gerçekleştirebiliyor. Kurulması ve kullanılması çok kolay bir uygulama olan bu yazılım her işi rahatlıkla çözmektedir. Sadece görüntülü olarak değil sadece sesli görüşme yapmak içinde çok uygun bir programdır. Aynı whatsapp sohbet e benzer olarak yazışmalı olarak ta görüşmeler yapabilir sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. En büyük özelliklerinden biri de konuşların kesinlikle kayıt altına alınmamasıdır. Bu yüzden tamamen güvenli bir şifreleme özelliğine sahiptir. Her türlü görüşmeyi yapabilir ve gönlümüz rahat olarak kayıt tutulmadığını bilirsiniz.

Özel görüşmeleriniz için bire bir programdır. Kaçamaklarınızı burada yaparak kız arkadaşlarınıza kesinlikle yakalanmazsınız. Herhangi bir telefon numarası yada özel bilgi vererek kayıt olmanıza gerek yok sadece bir lakap bularak sohbete başlayabilirsiniz. Kurallar olmadan her şey serbest olarak rahatlıkla istediğinizi yapabilirsiniz. Özellikleri saymakla bitmeyen bu uygulamanın yapımcıları yabancıdır ama ara yüz olarak Türkçe desteği mevcuttur. Ayarlar kısmından dil ayarlarından Türkçe dil seçeneğini seçerek ayaları sonlandırabilirsiniz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak ayarlarınızı kaydedip kullanmaya başlayabilirsiniz. Güzel günler ve sohbetler dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Rus Bayanlarla Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz