Yasal Uyarı

Ana Sayfa / Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.ciceksohbet.com web sitesi’nin tüm hakları site sahibine aittir.

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.

Site sahibi önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Site’de yer alan bilgiler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası ile koruma altına alınmıştır.

İtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri, yasal haklarımızı çözmeye yetkili kılınmıştır.

Ek olarak, DMCA: İçerik Koruma sistemi ile içeriğin herhangi bir bölümünün çalınması durumunda DMCA aracılığı ile çalıntı sayfanın arama sonuçlarından kaldırılması için gerekli işlemler temsilcilerimiz tarafından ivedilikle başlatılacaktır.

www.Ciceksohbet.com

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 CicekSohbet.Com

sohbet

CicekSohbet.Com itibari ile güncellenmiştir.