Türk Chat Odaları, Türkçe Mobil Sohbet

Türk Chat araması ile özellikle yurt dışından bağlanan gurbetçi kullanıcılar için aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyerek, güzel ve rahat edebilecekleri bir ortamda sohbet ederek arkadaşlık kurmak adına sitemizin yeni içeriğini sizlere tanıtmaktan mutluluk duymaktayız. Yepyeni insanlarla tanışmak ve boş vakitlerinizi yazışmalı olarak mesaj paylaşımı yaparak muhabbet yoluyla doyasıya çıkarmak için platformumuza giriş yapmalısınız.

2004 yılından beri başta Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Azerbaycan ülkeleri olmak üzere daha pek çok sayabileceğimiz ülkelerde yaşayan gurbetçi Türk vatandaşları kendi halkından kişiler ile Chat yaparak özellikle Türkçe ana dillerini geliştirmek ve ya pekiştirmek için sitemizde buluşmaktadır. Bu alanın tartışmasız olarak önemli lider sitesi olan www.ciceksohbet.com kurulduğu ilk günden bu yana kullanıcılarına kesintisiz olarak hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Türk Chat Odaları, Türkçe Mobil Sohbet

TÜRKİYE CHAT SOHBET ODALARI

İnsan doğası gereği yaşamında belirli bir yaşa geldiği zaman flört, sevgili, aşk, partner, eş vb. artık ne ile adlandırırsanız biriyle beraber olarak hayatını birleştirmek ister. Kimi zaman reel, bazen de sanal alem üzerinden kısmet olan bu tanışmalar, zamanla resmiyete dökülerek ömür boyu mutlu olabilmek için adımlar atılmaktadır. Elbette bu durum kişilerin hayatında çok önemli bir yere sahip olacaktır. Özellikle sanal alemde aile sıcaklığı gibi bir ortamda bulunmayı pek çok kişi isteyecektir. İşte böyle bir mekan arayıp bulamıyorsanız, şu an kesinlikle en doğru adrese giriş yapmış olduğunuzu bilmelisiniz.

Bu sunucuda yıllardır bir arada takılan, çok sıkı arkadaşlık ve dostluk bağlarını güçlü tutan birbirinden kaliteli insanların yer aldığını bildirmek isteriz. Sizde böyle özel ve anlamlı çevre sahibi olmak isterseniz, hemen bir tıkla Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet odaları içerisinde yer alabilirsiniz. Öncelikle şu durumdan da sizlere bahsetmek istiyoruz; yer alınan sistem içerisinde kesinlikle üye olma ya da ücret ödeme gibi herhangi bir zorunluluklar olmamaktadır. Eğer dilerseniz; sadece bir rumuz yazarak hiç bir üyelik işlemlerine tabi olmadan tamamen üyeliksiz olarak siteye bağlantı kurabilirsiniz.

Rumuz Kaydı Nasıl Yapılmaktadır?

Web üzerinden giriş yapan kullanıcılar son üst köşede yer alan ‘Nickimi Kaydet’ butonuna tıklamaları halinde sayfanın ortasında açılan pencereye e-mail adresi ve kullanacağı şifreyi yazarak tamam tuşuna basmasıyla kayıt işlemleri tamamlanacaktır.

Mobil Chat araması ile cep telefonu ve tablet gibi cihazlardan giriş yapan kullanıcılar da sayfanın üst bölümünde yer alan ‘Menü’ butonuna tıklamaları üzerine alt alta sıralanan linkler içinden ‘Nickimi Kaydet’ alanına basmasıyla açılan yeni pencere de e-mail adresi ve parola yazarak rumuz kaydetme işlemini tamama tıklayarak tamamlayacaktır.

Özellikle Mirc Script ile bağlanan kullanıcılar ‘/nickserv register şifre email@adresiniz’ komutu ile şifre bölümüne kullanacağınız parolayı, e-mail adresi bölümüne adresinizi yazarak enter tuşuna basmanız halinde takma isim kaydı olacaktır.

Tüm bu işlemler bütünün de sistem tarafından rumuz başarıyla kayıt edilmiştir mesajını almanız halinde, işlem başarıyla sonuçlanacaktır.

Kurallara Uymazsanız Ne Olur?

Türkçe sohbet aleminin en güvenilir arkadaşlık sitesi her zaman kullanıcılara sunmuş olduğu hizmet kalitesini daimi olarak sürdürebilmesi adına kurallar çerçevesinde hareket eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Sunucu ve kanal kurallarına riayet etmeyen, kişilerin ve odaların huzurunu bozanlar, hali hazırda bulunan düzeni tanımayanlar, sunucuya izinsiz bot sokarak reklam amaçlı zararlı işlerde bulunan kişiler anlık veya kalıcı olarak çeşitli kanallardan ve sunucu genelinden ban/x-line gibi aksiyonlar aracılığı ile sistemden uzaklaştırılır.

Lütfen bu konuda sunucu kurallarına uyarak, kendinize yakışır şekilde hareket etmeye özen gösteriniz. Aksi takdir de unutmayınız; kötü niyetli kişi ve kişiler bu ortam içinde kesinlikle uzun vade yer alamayacaktır.

Nasıl Kanal Yetkilisi Olabilirim?

SuperAlem.Org – Sohbet platformu global kanallarında yetkili olabilmek için öncelikle en az 30 günlük kayıtlı bir rumuza ihtiyacınız olacaktır. Akabinde yetkili olmak istediğiniz oda içerisinde aktif olarak genel sohbetlere katılarak, gelen kullanıcılar ile sevgi/saygı çerçevesi altında seviyeli chat yaparak kanala ve sunucuya daimi arkadaşlar kazandırma konusunda destek olmalısınız.

Tabi bay ve bayan hiç kimseyi rahatsız etmemelisiniz. Bu konularda gerekli bilgiyi alabilmek için yetkili olmak istediğiniz kanal içerisinde ( & ) süper operatörler ile iletişime geçerek istediğinizi açık bir şekilde iletmelisiniz. Duruma göre kanal yetkili listesine uygun bulunmanız durumunda hemen yetkilendirme işlemleriniz yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için siteye bağlanınız ve bu konuda yetkili kişilerle Chat Odaları içerisinde irtibat kurarak iletişimde olmalısınız.

 

  

Bir önceki yazımız olan Yeni Açılan Sohbet Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz