Sol Sohbet

Sol Sohbet

Sol sohbet odalarında devrimci muhabbet edebilirsiniz. Burada her şey özgür kendinizi gerçek bir ortamda bulacaksınız. Kesinlikle militanlık yapmak yasaktır. Burada faşist sohbet yasaktır. Deniz Gezmiş ten bahsedebilir en güzel buluşmaları burada gerçekleştirebilirsin. Propaganda yapmak cezadır ve burada da geçerlidir. Burada devrimci sözler paylaşmak serbest ama kesinlikle bir partizanlık yapmamak gereklidir. “Tek yol devrim” sözü eğer seni etkiliyorsa tam yerindesin bu sözü kendisine motto edinmiş herkes burada seninle tanışmak için bekliyor. Kendini nasıl rahat hissediyorsan burada da o şekilde davranabilirsin, burada kendini evinde hissedeceksin. Bir başkasının özgürlüğünü engellemediğin sürece özgürsün burada. Burada devrimci dul bayanlarla sohbet edebilirsin. Samimi ve dürüst adres.

devrimci bayan

devrimci bayan

Solcularla Sohbet

Genelde hep solcu denir ama neden böyle dendiğini hiç merak ettiniz mi? İlerici düşünceleri olan, toplumunu seven, özgürlük için her şey i yapan kişilere denir solcu. Bazıları çok ileri derecede devrimcilik yapar ama bunu kesinlikle aşırıya kaçırmamak lazım. Her şey nasıl tadında güzelse siyasette o şekildedir. Kesinlikle din, dil, ırk ayrımı yapmaz ve hep insanlığı yaşamayı çok sever. Bu uğurda çok fazla can kaybı yaşanmıştır. 1980ler ve 1970ler dönemlerinde. Bu dönemler hep darbe dönemleridir. Çok şükür şimdi artık böyle bir şey olmuyor ve herkes yaşamak istediği gibi yaşamaya çalışıyor. Yaşam seviyesi düşük bir düzeyde de olsak umut her zaman var.

Demokrasi Herkes İçin

Demokrasi ülkelerin olmazsa olmazlarıdır. Çünkü vatandaşların kısıtlamalarını engellemek için bu şarttır. Şeriat olan Ülkelerin hallerini haberlerde ve internette görüyoruz gerçekten içler acısı haldeler. İmam ne derse ne isterse o oluyor. 14-15 yaşlarında ki kızlara tecavüz ediliyor ve bu cezalandırılmıyor. Çünkü yanlış ve kötü bir düşünce içerisindeler. Fotoğraf bile çekmenin kadınların bile dışarı çıkmasını, çıksalar bile peçesiz çıkmaları yasak. Böyle bir yerde yaşamak gerçekten çok zor. Eğlence kesinlikle yasak ev partilerinde yakalanıldığı zaman direk idam yada daha ağır bir ceza ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Allah kimseyi vatanından ve vatansız bırakmasın. Türk milleti ve insanlar gerçekten özgür bir şekilde yaşamaktadır ve ülkemizi herkes kıskanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Amerika Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz