Sohbet Odaları Cinsellik

Sohbet odaları cinsellik için kendinizden emin ve yeterince cüretkar mısınız? Hiç tanımadığınız bir kimseyle cinsellik chat yapmak için hazır mısınız? O halde cinsellik sohbet odaları ücretsiz katılın. Cinsellik gerekli bir eylemdir. Öyle ki bizi motive eder ve hayatın tadını daha iyi çıkarmamız açısından kesinlikle gereklidir.

Sohbet Odaları Cinsellik

” Hemen Hemen 2 aydır bir cinsel birlikteliğimiz yok. Bu, birbirimizi sevmediğimiz ve arzu etmediğimiz manasına gelmiyor. Esasında düzgün bir evliliğimiz var ama iş yaşamı ve çocuklar bizi öylesine yoruyor ki, yatak odasına gittiğimizde, aklıma iştirak eden önce bir şey uyuyup, dinlenmek oluyor…” Cinsel sohbet “Eşimde erken boşalma laf konusu . Beni tatmin edemediği amaçlı eşimin cinsel bakımdan beceriksiz meydana geldiğini tahmin ediyorum . Bununla Beraber , kocam hoyratça sevişiyor. Büyük ihtimalle bu sebeple , Sohbet Odaları Cinsellik birleşmemiz az devam ediyor ve cinsellik çoğalış benim amaçlı hiç bir bir şey anlam etmiyor. Sohbet Odaları Cinsellik Ne civarı az olursa o civarı sıkı olabilir diyorum…” benzeri yakınmaları her geçtiğimiz gün daha çok duymaya başladık. Sohbet Odaları Cinsellik ilişki ve cinselliğin, tarihin hiç bir çağında meydana gelmediği civarı bir sürü gündemde meydana geldiği ve konuşulduğu son zamanlarda , ne türlü oluyor da bu gibi sıkıntılar yaşanabiliyor?.

Cinsellik olmayan evlenme olabilir mu? Evlilikte cinsel sohbet ilişki her geçen gün ortadan kayboluyor mu? Sekssiz evlilikler yaygın mı? İşte bu suallere cevaplar Cinsel Sıhhat Enstitüsü Derneği (CİSED) cinsel terapistlerinden geldi. Cinsellik son zamanlarda halen bir tabu olarak görülüyor ve bu sebeple Sohbet Odaları Cinsellik sıkıntılar bir sürü fazla dile getirilmiyor. Ne var ki bir sürü fazla sayıda çift cinsel sorun yaşıyor. Üstelik ülkemizde cinsellik sohbet odaları yaşamı etkin var olan her on erkekten yedisi ve her on kadından sekizi yaşamlarının bir çağında cinsel işlev bozuklukları yaşıyor. Halbuki sıhhatli ve sevinçli bir evlenme amaçlı cinsellik dayanılmaz bir unsurdur. Sohbet Odaları Cinsellik terapistleri, dokunma ve fizyolojik yakınlığı, insanın basit ihtiyaçlarından biri olarak görüyor ve bunların karşılanmadığı evliliklerde yabancı problemlerin meydana çıkabileceğini müdafaa ediyor .

SEKS OLMADAN YAŞANABİLİR Mİ? Yapılan araştırmalarda, 30-40 yaş aralığındaki insanların 15-20’si senede sadece 10 defa; yüzdelik 20’si ayda iki veya 3 defa; yüzdelik 25’i ise ayda bir kez seks yaptığının gözlemlendiğini söyleyen CİSED Onursal Başkan Sayın Dr. Cem Keçe; Ankete katılıp dahil olan deneklerin yüzdelik 24’ü cinselliğin çok mühim olmadığını; yüzdelik 3 ise sırf lüzumsuz meydana geldiğini ifade etmekte . Halbuki Freud benzeri bir takım bilim insanlarına yönelik cinsellikten uzak bir hayat olası değil . Freud’a yönelik , cinsel dürtüleri (libido) muayene etmek ve bunun yarattığı gerilimi giderecek cinsel eylemleri gerçekleştirebilmek, insanın basit dürtüsü ve hayat enerjisidir. Tatmin edilmeyen cinsel dürtüler ise kendini çeşitli istikametlerden ifade eder. Bu vaziyet , evlenme ve çift ilişkilerinde pekçok problemin anne nedeni olabilmektedir . Bu nedenle bu sabah 12 ilkgüz ve şu an yolunda gitmeyen evliliklere darbe gerçekleştirmenin bütün zamanıdır. diye konuştu .

KADIN VE ERKEĞİ ÇİFT FAIL ARADAKİ CİNSELLİKTİR! Cinsel sohbet odaları Arkadaşlık ilişkileri ile yakın kadın erkek ilişkilerini birbirinden ayıran en mühim fiilin cinsellik meydana geldiğini anlatan CİSED Genel Başkanı sayın sohbet odaları cinsellik Dostluk ilişkilerinde duygusal, aydın ve düşüncesel hususiyet vardır, bunun için cinsellik sohbet eklendiğinde bu dostluk ilişkisinden çok çeşitli bir yakınlığı ve mahremiyet paylaşımını eşliğinde getirir. Bu nedenle kadın ve erkeği çift fail aradaki cinselliktir. Yakın ilişkilerde aşk eninde bitiminde biter ve yerini sevgi alır. Cinsel sohbet odaları Bu sevgi olgunlaştıkça seks manalı bir biçimde sürdürür . Ama seksin yoğunluğu ve çeşitliliği zamanla farklılaşır. diye konuştu .

Cinsellik Sohbet Odası
Cinsellik sohbet odası zamanla hayatınıza anlam katacaktır. Katılıp sizde muhabbete bağlanın. Ücretsiz cinsellik sohbet için şimdi aramızda yerinizi alın.

CİNSEL ÇEKİM ZAMANLA NEDEN KAYBOLUYOR? Çiftlerde cinsel isteğin ve seks yapma arzusunun azalmasının fizyolojik , ruhsal ve ilişki kaynaklı pek çok nedeni olabileceğini anlatan cinsellik sohbet odaları “Azalan cinsellik sohbet odası isteğin rehabilitasyonu ortaya çıkaran nedenlere yönelik çeşitlilik gösterebilir. İlişkinin en başında mahsus tutkunun zamanla düşmesi sebebiyle , ilişki sıklığı da azalmaya başlar. Eşlerin cinsel hazları canlandırılamazsa birbirlerinden uzaklaşabilirler veya kopabilirler. Bu Gibi bir durumla karşılaşmamak veya karşılaşılan vaziyetten arınmak amaçlı eşlerin ilişkiyi ve arzuyu artırıcı davranışlarda bulunmalarında yarar vardır.” diye konuştu ve cinsellik sohbet odası talep ve seks yapma arzusunun azalmasına sebep olan sebepleri şu biçimde sıraladı:

Fizyolojik sebepler: Çoğunlukla , erkeklerde, kolesterol yüksekliği, şeker rahatsızlığı , testosteron hormonunda azalma, çeşitli cerrahi ameliyatlar ve travmalar, peyroni rahatsızlığı benzeri hastalıkların sebep meydana geldiği cinsel sohbet odaları uzuv anomalileri, inhilal ve sertleşme bozuklukları; bayanlarda ise mantar rahatsızlığı , genital uzuv siğilleri, genital uzuv cerrahi operasyonları, vajinal çirozluk, menopoz, vajinal şekil bozuklukları ve ağrılı seks halinde görülebilir. Bunların yakınında her iki cins amaçlı de yaş etkeni , vakayiname hastalıklar, nörolojik vaziyetler ve hormonsal dengesizlikler önem teşkil etmektedir. Sohbet odaları cinsellik söz konusu olduğunda cinsellik sohbet odası yanınızda.

Bir önceki yazımız olan Kelebek Cinsel Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz