Rus Bayanlarla Sohbet

Rus Bayanlarla Sohbet

Rus bayanlarla sohbet etmek için hemen bu platformu kullanabilirsin. Kullanacağın dil kesinlikle Rusça olmasına gerek yok çeviri kullanarak rahatlıkla çeviri yapabilir ve yazabilirsin. Rusça kaba bir dil olduğu için konuşması biraz zordur ama okumak ve yazmak çok kolaydır. En güzel çeviri aracı için google çeviri kullanabilirsin. Bütün Türk erkeklerinin hayallerinde kesinlikle Rus kızları vardır bu hayali gerçekleştirmenin yolu buradan geçiyor. Bütün milletlerden bayanlarla sohbet edebilirsin. Özellikle Rus Bayanlar sitemizde çok fazladır. Ama genellikle İngilizce ve Türkçe bilmemektedirler burada sohbet ederek hem dilini geliştirebilirsin hem de güzel bir ortam yakalayarak yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Yazın yapacağın Rusya gezisi için orada seni karşılayacak arkadaşlıklar edinebilirsin.

Rus Kızı

Rus Bayanlarla Sohbet

Rusya Gezisi Arkadaşlık

Rusya gezisi için orada neler yapılır, neler yenir meşhur yiyecekleri ve içecekleri nelerdir. Nasıl davranmalısın. Bu konularda arkadaşlarından bilgi alabilirsin. Ruslar genelde Vodka içmekten hoşlanırlar Su yerine içki içerler ve genellikle sarhoş olmazlar 13 – 14 yaşlarında alkolle tanışırlar bünyeleri alışık olduğu için sakın rekabet içerisine girmeyin en ufak bir çocuk bile sizden daha iyi içiyordur. Memleketlerinde ki içkileri çok serttir buradakilere benzemezler üç dört kadehte sizi bayıltabilir ve istenmeyen durumlar başınıza açabilir. Oraya sonuçta eğlenip yeni mekanlar tanımaya gidiyorsunuz bayılıp kalmaya değil. O yüzden planınızı sabah erken kalkacak ve günü en güzel değerlendirecek gibi hazırlayın. Planlar yapıldıktan sonra sabah kahvaltısıyla başlayın ve güzel bir öğlen yemeğinden sonra gece alemlerine akmaya başlayabilirsiniz.

Gece hayatı çok hızlıdır buradaki eğlence mekanlarına benzemez ve fiyat olarak ta biraz pahalıdır. Türbanlı bayanlarla sohbet edemezsiniz. Kesinlikle yanınızda nakit paranız olsun her mekanda kredi kartı geçmez yada Türk lirasını Rus ruble sine çevirirken sorun yaşayabilirsin. O yüzden canlı yanınızda olsun sürekli. Napolyon un meşhur sözü hep aklınızda olsun. Kesinlikle kavga etmeyin ve çok aşırı alkol tüketmeyin çünkü çok sağlam bir dayak yiyebilirsiniz. Rus polisleri ile kesinlikle başınız belaya girmesin çünkü bizim kolluk kuvvetleri gibi sevecen değillerdir. Sorunun ve kazanın nereden geleceği belli olmaz. Kaldığınız otelden fazla uzaklaşmayın ve taksi kullanmanız sizin yararınızadır.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarla Muhabbet ve Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz