Mutlu Sohbet

Mutlu sohbet Odaları

Mutlu sohbet etmek demek mi acaba diye sordum kendime. Aslında yazacaklarım cok farklı şeyler degil. Hep bir övme çabası diyeceksiniz şimdi. Lakin bu makalede ne övme nede gömme yapmayacağım. Sadece sohbet siteleri içinde gördüklerimi paylaşacağım. Neler görüyoruz şimdi sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Konuyu şöyle ele almak istiyorum. Sohbet siteleri genel kullanıcıları mutsuz insanlardan oluşur dersem alınganlık eden olabilir. Ama öyle gerçekler acıdır. Reel sohbet hayatında mutsuz oluyor kimisi eşinden sıkıntılı kimisi anne ve babasından. Peki neden evlenince aşk bitiyor mu? Aslında her aşkın illaki bir katili oluyor. O yere göğe sığdıramadığınız aşık olduğunuz insan bir anda kayboluyor. Sonra hani bir laf varya bekara avrat boşaması kolay diye evet çokda yerinde bir laf aslında. Evlenmeden boşarım gider diyordun şimdi ne değişti? İnsan oğlu iste.

Birde eli boş sohbet edenler var. Bunlar boş gezenin boş kalfası dediklerimiz. Aslında işin aslı bir baltaya sap olamamış lakin, kendini sanki başarılı bir iş adamı göstermeye çalışanlar. Çok fazla gördüm ve hala görüyorum. Bir tane var mesela paranın kokusunu almaya görsün sohbet siteleri içinde. Ne yapıp edip o firsatı değerlendiriyor. Basarılımı diye soruyorsanız. Anladığım şu; hayatı sönmüş birçok insan giriyor mutlusohbet sitelerine mutlulukmu arıyor. Galiba evet biraz mutlu sohbet etmek istiyor. Lakin edebildigi sohbet mutlumu umutlumu bilemiyorum.

Ücretsiz Arkadaşlık Platformu

Sohbet sitelerine girdiğinizde kendi kişisel bilgilerinizi vermeyin. Belirleyeceğiniz bir rumuz ve şifreyle siteye tamamen ücretsiz üye olabilirsiniz. Bu üyelikle birlikte sizlere yepyeni bir dünyanın kapıları sonuna kadar açılacak. Bu sitede kadın ya da erkek bir çok insan sohbet ediyor. İçlerinden birini yada birilerini seçip istediğiniz konuda konuşabilirsiniz. Her türlü sohbeti sadece ikinizin arasında kalacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online arkadaşınızı kayıt edip tekrar sohbet etme şansını kullanabilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden biri varsa ya da tekrar konuşmak istemiyorsanız engelleyip sohbet keyfinize devam edebilirsiniz.

Sanal Arkadaşlıklar Gerçek Olabilir

Dünyadaki bütün insanlar kötü ve güvenilmez değildir. Asla umudunuz kesmeyin. Hâlâ çok iyi insanlar var. Neden onlardan biri karşınızda olmasın ki? Sohbet sitelerinde sizinle konuşmak isteyen yüzlerce insan var. Hepsi sizden bir merhaba bekliyor. Yeni bir arkadaşlık kurmak işte bu kadar basit. Gelin ve sohbet sitesine tamamen ücretsiz üye olun. Her şey sadece bir tık uzağınızda. Neden hâlâ yalnız oturuyorsunuz? Mutlu sohbet online sohbetin gerçeğe dönüşebildiği sohbet sitesine bekliyoruz.

Aradığınız, sizleri mutlu edebilecek sohbetler bizim sitemizde yaşanıyor. Aramıza katılarak mutlu sohbetin farkını bizimle yaşayın. Peki mutluluk nedir sevgili dostlar ? Mutluluk insanların içinde saklıdır. İçinizdeki mutluluklar gizlidir, hiç kimsenin aklına gelmez. Belki de aranızda bazıları mutluluğu bulamıyor ve başkalarından bekliyor bu ilk adımı. Mutluluk anca sizler içlerinizde var ederseniz oluşur. Hiç kimseden sizleri mutlu edebilmeleri için bir beklenti içinde olmayın. Çünkü siz mutlu değilseniz ne siz bir başkasını mutlu edebilirsiniz ne de bir başkası sizi mutlu edebilir. Suçlamak her zaman anlamaktan daha kolaydır. Biz insanlar ise bu hatayı günlük hayatımızda farkında olmadan sürekli yapıyor ve çevremizdeki insanları bu nedenle suçluyoruz. Peki hiç düşündünüz mü neden suçlamak anlamaktan daha kolaydır ? Çünkü arkadaşlar, anlarsanız değişmeniz gerekir. Biz insanlar ise değişmek yerine suçlayarak doğru yaptığımızı sanıyoruz. Oysaki bazen değişmek, değişe bilmek size bir çok şey kazandırır farkında olmadan. Hiç düşündünüz mü insanı en çok yaralayan nedir ? ; haksızlığın ve mantıksızlığın verdiği ruhsal ıstıraptır. Kendinizde yaşanmasını istemediğiniz ıstırapları bir başkasına yaşatmayın. Bu durum sizi zamanla yalnızlaştırır ve sadece düşünceler ile baş başa bırakır. Unutmayın ki tabağa bazen de karşı taraftan bakmak gerekir. Sizi dinlemek isteyen birine rast gelmek bu zamanda çok zordur arkadaşlar. Köprü kuracağınız yerde duvar örerseniz yalnızlığa mahkum kalırsınız. Mutlu sohbet odalarında sizleri mutlu edebilecek sohbetler ve kullanıcılar ile bir araya gelme fırsatını
kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz