Kelebek Sohbet Cinsellik

Kelebek sohbet cinsellik söz konusu olduğunda sitemizi tercih edebilirsiniz. Kelebek cinsellik kanalında muhabbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kelebek Sohbet Cinsellik

Ruhsal sebepler: Baskı , ferdi ve kişiler arası sıkıntılar , vücut algısıyla alakalı endişeler , anksiyete ve bunalım eşlerin cinsel talebini negatif istikamette etkileyebilir. Bununla Birlikte , insanların birbiriyle konkur etmesi, negatif anılar, cinsel travmalar, ölümler veya doğumlar, koltuk değiştirme vb. vaziyetlerde isteksizliğe neden olabilmektedir. Bunların dışarısında , vajinismus ve erken inhilal, hem bir bayanın hem bir de erkeğin cinsel talebini negatif istikamette etkileyen ruhsal etmenler içinde koltuk almaktadır . İlişki memnuniyetsizliği: Eşlerin yaşadıkları cinsellikten hoşnut olmamaları ve düş kırıklığı yaşamaları çok sık sık görülen bir vaziyettir . Bu vaziyetin Kelebek sohbet cinsellik zamanla düzeleceğini ve bu gibi bir nedenden dolayı, yolunda revan bir ilişkiyi bitirmenin uygunsuz meydana geldiğini düşünebilirler. Dolayısı Ile , ilişkiye bağlılıkları uğruna cinsellikten vazgeçerek, esasında bir fedakârlık yaptıklarını düşünürler.

Muayene edilemeyen öfke: Öfkeni yüklü meydana geldiği bu nedenle de, fikirlerin direk ifade edilemediği vakitlerde , eşlerden birinin diğerini, cinsel ilişkiden yoksun ederek cezalandırmak veya intikam almak istemesi sık karşılaşılan bir vaziyettir . Bu benzeri vaziyetlerde açık olunmalı ve konuşulmalıdır. Böylelikle , ilişki ek olarak az kayıp görür. Cinsel mitler: Fazla ahlakçı, cinselliğin ayıp, vebal ve pis meydana geldiği seklinde inanışların baz alındığı bir aile ortamında yetişkin genç, bilinçdışında fazla günahkâr hisler barındırabilir. Buna Bağlı Olarak , bu hurafeler doğrultusunda birey , partnerinin ve kendisinin cinselliğe karşın beslediği his ve düşüncelerde düşüş yaşayabilir. Bilhassa bayanların cinselliği yalnızca erkeğe karşı bir vazife olarak görmeleri ve bu biçimde düşünerek yatağa girmeleri cinsel isteklerinin azalmasına sebep olabiliyor .

Öğrenim eksikliği: Kelebek sohbet cinsellik konularda verilerin noksan olması, partnerlerin birbirlerinin ve kendilerinin organlarını tanıyabilmelerini kocaman ölçüde sınırlar . Üstelik pekçok adam , bayanın orgazm olup olmadığını bile fark edemez. Bu sebeple , Kelebek sohbet cinsellik ilişki esnasında eşlerin hazları 1/2 kalır, Kelebek sohbet cinsellik ilişkileri her geçen zaman monotonlaştığı amaçlı eşler birbiriyle cinsel ilişki inşa etmek istemez bir durama gelebilirler. – Bağlanma ve hususiyet korkusu: Çocuklukta veya Geçmiş zamanda meydana gelen birlikteliklerde bağlanılan ve yakın ilişki kurulan Kelebek sohbet cinsellik bireyler aracılığıyla ayrılınan veya incitilen kişilerde meydana gelen bu negatif hisler ve travmalar her geçen zaman genelleştirilerek, her çeşitli duygusal ve fizyolojik yakınlaşmada bir korkuya ve uzaklaşmaya ne sebeple olabilmektedir . – Cilt uyuşmazlığı: Toplumsal alanlarda birbirine uyum sağlayabilen ve partner paylaşımları meydana gelen bir takım eşler cinsel bağlamda uygun olmayabilirler. Bu eşlerin gereksinimleri , istekleri, beklenti ve fantezileri birbirinden çok farklıdır. Cilt uyuşmazlığı yaşamını sürdüren bu eşler , bir çeşitli doyumlu bir cinsellik yaşayamazlar, her geçen zaman birbirlerinden uzaklaşırlar. NE INŞA ETMEK LAZIM? Cinsel sohbet yaşam sekteye uğradı diyerek, evliliği bitirmenin veya aldatmanın doğru olmadığını destekleyen CİSED Idare Heyeti Azasi Ruhiyatçı ” Mühim meydana gelen , cinsel alakanın ne sebeple azaldığını ortaya ortaya çıkarmak ve ortaya çıkan sorunu eşlerin birinden meydana gelen bir sorun benzeri değil de ‘bizim sorunumuz’ halinde algılamaktır. Zira eşlerin cinsel istek ve cinsel ilişki inşa etme arzuları azalmaya başladığında, aşağıdaki temel teknikleri ve teklifleri uygulayarak, şuanki problemlerinden kurtulabilirler.

Nepalli bayanların bir söylemi vardır: ‘Penis dâhil girdi ve aşk geriye geldi!’ Peki, bu ne türlü olacak?” diyerek konuştu ve eşlerin kolay bir şekilde uygulayabilecekleri teklifleri şu biçimde sıraladı: – Suskun kalmayın: Başka evlenme ve çift sorunlarında meydana geldiği benzeri bu sorunda da biperva konuşulabilecek bir itimat ortamı yaratmak ve açıkça kontakt düşünmek çok mühimdir . Susmakla problemin çözülemeyeceği yalnızca üstünün kapatıldığı unutulmamalıdır ve bu münasebat amaçlı muhatara teşkil etmektedir. Durum Kelebek sohbet cinsellik olmayan sorun, daha daha sonra çıkabilecek bir meseleye dâhil edilerek daha kocaman bir kavgaya ne sebeple olacaktır. Sevinçli bir cinsel hayatta , eşler içinde yalnızca onlara has bir lisan olmalıdır cinsel sohbet odaları eşlerin her biri neyi sevip neyi sevmediğini kolay bir şekilde söyleyebilmeli ve tatlılıkla karşılanmalıdır.

Mukayese yapmayın: Kelebek sohbet cinsellik yaşamını ve eşini üçüncü şahıslarla; eskiyen sevgili veya eş, dost , ebeveyn vb. negatif istikamette kıyaslamak, evliliklerde veya birlikteliklerde ifade edilecek en berbat şeylerden biridir. Mukayese inşa etmek ilişkiye kayıp verir. Tenkit yapmayın: Cinsellik sohbet, kişilerin tenkite karşın en duyarlı oldukları sahalardan biridir. Özelliklede erkekler, alet boyu ve performansları konusunda fazla kaygılıdırlar. Bu sebeple , bu konuyla alakalı pozitif konuşulmalı ve övgü dolu sözler söylenmelidir. – Baştan çıkarıcı olun: İlişkinin altın kurallarından biri de, bakımlı, ilgili ve ilgi cazip olmaktır. Hiç bir birliktelikte, sonsuza kadar sürecek garantisi yoktur. Her eş, birliktelik boyunca ilişkiyi işlek tutaç söz ve davranışlarda bulunmalıdır. Partnerler birbirine, önce başlardaki benzeri Kelebek sohbet cinsellik minik jestler yapmalı, mühim günleri hatırlamalı, arada sırada dışarıda beraber vakit geçirmelidir. Vakit vakit , rutini bozan minik şehvani sürpriz ve fanteziler ise cinsellik sohbet talebi artırarak bir daha yakınlaşmayı olanağı sağlar .

Cinsel sohbet Bir biçimde bir çözüm karayolu bulun: Yapılmış Olan her şeye nazaran , çiftin arasına giren antipati giderilemiyor, bir takım sıkıntılar çözülemiyorsa, bireyler kendisinin fikrini diretmekten vazgeçip partner doğru noktayı bulmalı. Kelebek sohbet cinsellik çok az yada yaşanmadığı bir evliliği normal benzeri rastlamak doğru bir çözüm değildir. Bu vaziyet , eşlerden yalnızca birinin sorunu değil, çiftin partner sorunudur. Sıhhatli bir kontakt kurabilmek amaçlı gayret harcanmalı, gerekiyorsa bir uzmandan destek alınmalıdır. Sevinçli bir Kelebek sohbet cinsellik hayatı talep etmek ve yaşamını sürdürmek herkesin hakkıdır.

Bir önceki yazımız olan Cinsel Sohbet Kanalları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz