Kameralı Sesli Gay Sohbet

Güvenilir dostluklar için kameralı bir gay sohbet sitesi
Gay sohbet servisimizde, diğer klasik gay sohbet kanallarındaki gibi telefon ve benzeri hassas bilgilerinizi paylaşmadan önce mesajlaştığınız kişiyle anında kameralı sohbet edin ve etkileşimli bir ortamda sohbet etmenin tadını çıkarın. Kameralı görüşme özelliği çok daha güvenilir dostluklar edinmeniz için de işe yarar sonuçlar verebilir. Kalabalıktan sıyrılıp tamamen özel bir ortamda baş başa kalmak ve yepyeni sohbet özelliklerini keşfetmek ve yeni ve daha gerçekçi dostluklar edinebilmek AngelsTürkiye’nin mini ortamında an meselesidir. Gay arkadaşlık ve sohbet sitelerine yeni bir yaklaşım sunan projemiz sadece sohbet etmeniz için değil, bir kaç etkileşim türünü deneyimlemeniz için de yapıldı. Daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir. Veya saniyeler içinde kendinize yeni bir hesap açarak kendiniz bizzat deneyebilirsiniz. Tüm hesapların e-posta aktivasyonu yapması gerekmektedir.

Kameralı Sesli Gay Sohbet

Temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğin platformumuz Türkiye’nin ilk kameralı gay sohbet servisidir. Projemiz, tasarımıyla çok daha etkileşim ve insan odaklı ve tümüyle premium bir gay sosyal ağ sitesi olmaya aday.

Kullanıcı dostu arayüzü
AngelsTurkiye başka sitelerdeki karmaşıklığın dezavantajları asla yaşatmaz. Her şey sadece tek bir ekranda tamamen pratik olmak ve tamamen iletişiminizin ön planda olması için düşünüldü. Ancak yine de biliyoruz ki, kolaylık göreceli bir kavramdır ve zamanla kullanıcılarımızın deneyerek test ederek anlaması gerekir. Projemiz, canlı akış etkinliği sayfasıyla sohbette daha yeni daha ileri ve çok daha pratik. Tüm özelliklere tek bir menüden ulaşabilir, fotoğraflar yükleyebilir, bloglar ve bağlantılar paylaşabilirsin. Buranın ne kadar kolay olduğunu kısa süre kullandıktan sonra kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Etkinleştirilmiş gerçek kişiler ve ciddi ilişki konsepti
Site genelinde gördüğünüz veya göreceğiniz, çevrim içi veya çevrimdışı tüm üyeler eposta adreslerini etkinleştirmiş gerçek kişilerdir. Projemizde spam üyelik veya sahte profillere kesinlikle yer verilmez. AngelsTurkiye gay arkadaşlık projesi, aşk arayışınızda, duygusal dünyanıza eşlik edecek birilerini bulmanız için tasarlandı.

Senin için oluşturmaya çalıştığımız ve daha ciddi ilişkiler arayışında olan kişilerden oluşan bu kitlede aşkı bulma ihtimalin doğal olarak çok daha fazla olacaktır. Elbette bu bir kesinlik değil ancak aldığımız küçük önlemlerle bu olasılıklar dahilinde. Bu bağlamda projemizi tüm özellikleriyle kullanabilmeye devam etmek için profilinizi mail (veya sosyal medya hesaplarınızdan) adreslerinizden biriyle etkinleştirmek bu ciddi kitlenin oluşumu için şu aşamada gerekli ilk adımdır.

Sizlere kolaylık olması için öncelikli olarak genel kullanıma aşina olmanız için bir kaç ekran görüntüsü ekledik. Masa üstü görünüm ve mobil görünüm birbiriyle neredeyse tamamen aynı. Lütfen alttaki resimlere bakınız. (Kullanıcının kendi profil sayfası görünümüdür)

Bir önceki yazımız olan Cd Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz