Kadınlarla Muhabbet ve Sohbet

Kadınlarla Muhabbet ve Sohbet

kadinlarla muhabbet

kadinlarla muhabbet

Kadınlarla sohbet etmek bütün erkekler için bir vazgeçilmez ve aynı yemek içmek gibi bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaçlarını genellikle arkadaşlarıyla yada sevgilileriyle giderirler ama bunlar yoksa bu sefer arayış içerisine gireceklerdir. Bu arayışı gidermenin en basit yolu da sohbet sitelerine girerek bayanlarla sohbet etmektir. Gelelim Chat yapacak bir bayan bulduk ve başladık muhabbete selam, nasılsın, nerelisin kesinlikle bunlar giriş cümleleri olmamalı çünkü herkes bunları kullanıyor. Klişeleşmiş bu kelimeleri kullanmaktan kesinlikle kaçınmalısın. Neler olabilir mesela bunlara bir kaç örnek vermek gerekirse.

  • Bu gün hava çok güzel
  • Türk kahvesi mi Americano mu?
  • Yalnızlık gerçekten zor mu?

Onlara bunlara benzer şaşırtıcı ve cevap vermeye zorlayıcı bir şey sorduğunda emin ol kesinlikle cevabını alacaksın ve sohbet başlayacaktır.

Kadınların İlgisini Çekmek

Onların ilgisini çekmek için kendini rezil edici hareketler yapma, etkilemek için mesela onlara armağan gönderebilirsin. Böyle ufak hediyelerle ilgisini çekerek ortamı başlatabilirsin. Ufak tefek şeylerle başla kesinlikle ilk günden kalkıp bir yüzük almaya kalkma. Sonu hüsran olabilir ve başlamadan bitirebilirsin. Mesela neler alabilirsin;

  • Bir kahve kupası
  • Çiçek
  • Çanta
  • Anahtarlık

Böyle ufak bir hediye ile onu şaşırtıp ilgisini çekebilirsin ve telefon numarasını alarak yatmadan önce iyi geceler mesajı ve sabahları günaydın iletisi yaparak bir şeylerin kıvılcım olmasına başlayabilirsin. Güzel bir atasözü var “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” bu sözü aklının her zaman bir köşesine yaz.

Bayanların Kalbini Çalmak

Bayanların kalbini çalmak sanıldığı gibi zor değildir. Sadece kendisini ulaşılmaz görmesin yeter eğer kendini bu şekilde görüyorsa kesinlikle başlama çünkü ego su tavan yapmış bir kadını elde etmek çok zor olacaktır ve bütün denemelerin etkisiz olarak bitecek buda sana zarar verecektir. O yüzden seçimini iyi yapmalısın güzel seçimler yaparsan önceden ufak bir iki tartma yaparak elde edip edemeyeceğine yada daha doğrusu maça çıkmaya hazır mısın bunun cevabını alacaksın. Detaylar önemlidir her işte ve ilişkide olduğu gibi çok fazla kendini yormadan ve üzmeden hemen taktikleri almaya başlayarak kadınların kalbini çalabilirsin.

 

Bir önceki yazımız olan Sol Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz