Çorlu bayan sohbet

Çorlu Bayan Sohbet

Çorlu bayan sohbet odalarımızda Çorlu’da takılan bayanlarla tanışabilirsiniz. Bura da sizinle aynı arayışta olan kadınları bulabilirsiniz, onlarda sizin gibi arayışta olan erkeklerle tanışmak için buradalar. Her şehir e özel arayış odaları bulunmaktadır. Sadece bulunduğunuz şehir odaklı değil yakın şehirlerden arayış içinde olan kadınlarla chat yapabilirsin. Trakya bölgesinde sitemize katılan yüzlerce bayan var ve çoğu erkek arkadaşlarıyla tanıştı, bazıları mutlu bir yuva kurdu bazıları tek gecelik ilişkilerle doğru kişiyi arıyor. Aramak ve bulman için sana bu yazımızda ufak tefek ip uçları vereceğiz. Öncelikle nasıl bir ilişki aradığını düşün sonra başlamak için hazır mısın? Eğer bunların hepsinin cevabı evet ise okumaya devam edebilirsin.

Bayanlarla Sohbet Taktikleri

Çorlu bayan sohbet

Çorlu bayan sohbet

Çorlu bayan sohbet

Bayanlarla sohbet taktiklerimizde ilk başta karşındaki kadının konuşma tarzından onu çözmeye çalışarak işe başlayabilirsin. Kendini anlatmasına izin ve onunla ilgili çok fazla özele girmeden dertleşerek, sohbet ederek, onu ve onun duygularını öğrenerek ilk adımı atmalısın. Romantizm arayan bir bayansa karşında ki, sende romantik bir erkek ol ve nasıl olunur bunu ilk başta öğrenmeye çalış. Eğer karşında ki kadın düz mantık birisi ise sende düz mantık birisi gibi davran ve o şekilde bir kimliğe bürün. Karşında kini iyi tanıyarak iyi anlaman gerekiyor, güzel bir sınav yapman gerekli eğer bu sınavı geçebilirse seninle olmaya bir adım daha yaklaşmış sayılır.

Kafana Uyan Bir Bayan

Baktın kafana uyan birisini buldun, hemen atlama ve biraz daha tart. Bu işler hemen oldu bitti ye gelmemeli yoksa tek gecelik rezil bir ilişkiden bir farkı olmaz. Sakın unutma burada kızlar birbirleriyle sürekli bağlantıda ve dedikodu yapmakta. Bir kere karizma çizildi mi burada pek fazla barınamaya bilirsin. Ama burada bir kere karizmatik erkek sıfatını aldın mı işte o zaman buranın bütün nimetleri senin olabilir. Hemen bir kişiye kendini kaptırma çünkü bir sürü alternatifler burada olacak belki daha iyi ve daha kaliteli birisiyle tanışabilirsin. Her şeyi zaman a bırakmayı öğren Aceleci davranma ve iyi tahlillerde bulun.

Bir önceki yazımız olan Yeni nesil sohbet odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz