Cinsellik Sohbet

Cinsellik sohbet keyif vericidir. Siz tanımadığınız birine fantezilerinizi cinsellik chat odaları anlatabilir misiniz?. Kendinize güveniyorsanız hemen ücretsiz katılın.

Cinsellik Sohbet

Hepimiz hayatımızı birleştireceğimiz cinsellik sohbet odaları eşi seçerken, çocukluğumuzun peder modelinden seyreder arıyoruz farkında olmadan… Damat kaynata toprağından olabilir ” diyenler auta kız vermemeye mi çalışıyorlardı yoksa birey psikolojisi ile ilgili bir fikirleri mi vardı bilinmez ama biz bayanların cinsellik sohbet eş seçerken babalarımızı oyun biçim aldığımız bir gerçek… Hatta bu seçimde her süre pozitif özellikler yol gösterici olmuyor, bir takım bayanlar babalarının negatif taraflarını taşıyan erkeklerle bir hayat sürdürmeyi tercih edebiliyor. Fakat bu vaziyetin ne bir kitabı var ne de madde madde koşulları… Bu örnekler, cinsel chat içerisinde birey barındırıyor olması sebebiyle, şahsiyet yapısı, meydana gelen etraf, kadın sağlamak babanın ve onların ailelerinin davranışlarından etkilenerek şekilleniyor. Bir bir hakikat var ki; kızlar, ‘Asla babama benzer bir adamla evlenmezdim’ deseler dahi yaşamlarının önce erkeği var olan babalarını bu seçimin dışarısında bırakamıyor. Psikolog ılgım Duygulu, eş seçiminde peder etmeninin ne civarı gösterişli meydana geldiğini açıkladı. Kız çocuğun yaşama cinsellik sohbet gözlerini açtığında önce gördüğü erkek babasıdır. Peder sağlamak kızın birbirine duyduğu sevda , karşın cinsler arasındaki aşktan cinsellik boyutunu çıkardığınızda geriye olan aşktır. Ergenliğe cinsellik sohbet gerçek bu sevda gerilemiş benzeri görünür ama daima vardır ve on paralık geçmez. Kadınların eş seçiminde, beraber yaşadıkları peder modelinin tesiri oluyor mu? Psikolojide “kadın yoksunluğu” olarak adlandırılan cinsellik sohbet odaları sendrom bir sürü daha çok ön tasarıya çıkıyor ve babanın cinsellik sohbet genç üzerindeki tesirinin o civarı da mühim bir etken meydana gelmediği tahmin ediliyor. Halbuki babalar, bilhassa kız çocuklar amaçlı önce aşktır, saklı kahramandır. Kız çocuğun yaşama gözlerini açtığında önce gördüğü erkek babasıdır. Peder sağlamak kızın birbirine duyduğu sevda , karşın cinsler arasındaki aşktan cinsellik boyutunu çıkardığınızda geriye olan aşktır. Ergenliğe gerçek bu sevda gerilemiş benzeri görünür ama daima vardır ve on paralık geçmez. Bu ilişkinin, kız çocuğun ileriki yaşantısındaki tesirleri de bir sürü fazladır. Kız çocuklar, gitgide eş seçerken ya peder cinsellik sohbet figürünün aynısını ya da tam tersini seçiyor. Mesela peder alkolikse ya da kuvvet meyilli ise kız genç, ya benzer bir erkekle beraber oluyor ya da tamamıyla uslu, munis bir erkekle evlenebiliyor.

Cinsellik Chat

Cinsellik chat söz konusu olduğunda şayet kız genç öz güvenini kaybetmiş, bağlı şahsiyet cinsellik chat özelliği geliştirmişse babasının benzer özelliklerini taşıyan bir erkekle beraber olma olasılığı çoğalıyor. Erkek çocuklar amaçlı de benzer hali anaları ile ilişkileri tarafından laf konusu oluyor. Ağırlıklı olarak benzer figürü seçiyoruz nedeni ise her birimiz naturel olarak anne babamıza hayran oluyoruz. ‘Babamı hiçbir süre oyun biçim almam’ diyenler yanılıyor mu? ‘Rol biçim almam’ demek dahi, ‘Babamı oyun biçim olarak alıyorum ve onun tam aksi özelliklere sahip bir birey seçeceğim’ demek manasına geliyor. Halbuki insanın gönlünün nereye konacağı da eskiden bu civarı tam olarak olarak belli olmuyor. Hiçbir peder ne tamamıyla iyidir ne de tamamıyla kötüdür. Alkolik bir peder , başka taraftan çocuklarına karşın bir sürü şefkatli bir peder olabilmektedir. Babamızın şefkat özelliğini de mi oyun biçim almayacağız? Bilinçaltımız arzu eder istemez benzer nitelikleri algıladığı amaçlı eşimizle babamızın bir takım nitelikleri kesinlikle benziyor olacak… Kişiliği olmazsa konuşma şekli, belkide memleketi, yada mesleği. Cinsellik chat etmek için sizleri de bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Bedava Cinsel Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz