Amerika Sohbet Odaları

Amerika Sohbet Odaları

amerika bayanlarla sohbet

amerika bayanlarla sohbet

Amerika bayanlarla sohbet

nda gelişmiş olarak sizin için hazırlanmıştır. Gerçek dostluklara buradan yelken açmak için hemen giriş yapabilirsin. Mükemmel dostluklar ve bayan arkadaş bulmak için giriş yaptıktan sonra Amerikalı arkadaşlarınla İngilizce konuşabilir yabancı dilini geliştirebilirsin. Amerika ya gitme planların var ise oraya gittiğin zaman seni birinin karşılamasını istiyor isen burada tanışmış olduğun bayanlara tatil planını yaparak seni havalimanından almasını ve onun evinde kalmayı planlarsın. Unutma Yurt dışında yaşam çok zor para birimleri Dolar olduğu için Türk Lirasının çok değer kaybetmesinden dolayı bizim paramız orada pul olmuş diyebiliriz. O yüzden konaklama masrafını bedavaya getirebilmek adına burada sana çok fayda sağlayan arkadaşlıklar edinebilirsin.

Amerika Tatil Planı

Tatil planı yapmadan önce hesap kitap işlerini yapmak en önemlisi. Önce bütçe hesabı yapmalısın bunun en çok tutan otel ve konaklama masrafıdır. Bu tatil planının %60’na denk gelmektedir, bu yüzden konaklamayı bedavaya getirirseniz harcamanızdan %60 düşük bir tatil yapmış olursunuz. Konaklamaya harcayacağınız parayı eğlenceye harcaya bilirsiniz. Orada yeni dostluklar kurup daha uzun bir tatil yapabilirsiniz. Amerika da hem tatil hem de yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Kesinlikle yabancı dil öğrenme konusunda o dili konuşan ülkede yaşamak öğrenmenin daha kolay olduğu yönünde bilgiler mevcuttur. Unutulmayacak anlar için oraya gidip ülkemizi örnek bir vatandaş gibi temsil etmeniz bizi gururlandırır.

Amerika Vatandaşlık Almak

Amerika vatandaşı olmak bir ayrıcalık olarak gözükse de orada yaşamak çok zordur. Milliyetçiliğin çok fazla olduğunu siyah ve  beyaz çatışmalarından anlayabiliriz. Haberlerde sürekli siyahi vatandaşların polisler tarafından öldürüldüğünü izliyoruz. Onların gözünde renk fark etmiyor yabancı yabancıdır. Bu tür muameleler görmeniz kaçınılmazdır ve gerçekten zor bir iklimde yaşamanız gerekiyor. Türkiye’de yasak olan şeylerin çoğu Amerika da yasal mesela silah taşımak normal bir olay gibidir  yada uyuşturucu taşımak belli sınırlardan bazı eyaletlerde serbest. Her eyaletin farklı kanunları ve kanun koyucuları vardır ve yaşam tarzları çok farklıdır. Zorluklara karşı direnmeniz gereklidir ve çok çalışıp az para kazanmaya alışın. Bence uzunca düşünülmesi gereken bir konu olduğu için yazımızı tekrar okumaya yada türbanlı bayanlarla sohbet etmeye davet ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Çorlu bayan sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz